НАУКА ГІДРАТАЦІЇ
ЯК ВИЗНАЧИТИ ПЕРСОНАЛЬНИЙ РІВЕНЬ ПІТЛИВОСТІ?
ELIKSYR MUST DRINK®
ELIKSYR MUST DRINK® функціональні напої розроблені таким чином, щоб бути в рівновазі з рідинами вашого тіла, надавати вам швидку гідратацію та енергію, коли вам це найбільше потрібно. Для тих, хто тренується наполегливо та тих, хто - межі можливостей, спортивні напої одні з ключових компонентів для підтримки продуктивності. Тільки води не вистачає, коли ви в інтенсивному або витривалому виді спорту. Ваше тіло потребує більше.
Що означає "ізотонічний"?
Термін "ізотонічний" означає, що рідина має однакову концентрацію "розчинників", як таку, що знаходиться в крові та клітинах. Це означає, що, коли ви приймаєте його, інша рідина не переходить у кишку, щоб розбавити її; Навпаки, рідина в ізотонічному напої легко переходить у кровотік.
Що таке спортивний напій, такий як ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK®?
Більшість спортивних напоїв складаються з трьох основних компонентів: електролітів, вуглеводів та води.
Електроліти
ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK® містить 5 електролітів - натрій, калій, залізо, кальцій і магній - що втрачаються з потом. Натрій і калій допомагають утримувати рідину, щоб залишатися гідратованими, а також підтримувати обсяг крові, швидкість потовиділення та кровообіг в м'язах. Без цих електролітів збільшується вміст сечовипускання (тобто вода проходить прямо через) і ви залишитеся не гідратованими.
Існує також свідчення того, що споживання натрієвих спорт-напоїв, перешкоджає передчасному вимкненню спрагового механізму. Незважаючи на те, що ми часто шукаємо напої, щоб "втамувати нашу спрагу", також хочете використати свою спрагу, щоб сказати вам, чи потрібно ще більше пити.
Кальцій та магній, також виявлені в поті, допомагають спортсменам задовольнити свої щоденні вимоги до цих електролітів або мінералів.
Залізо відповідає за постачання киснем клітин (транспорт і депонування кисню в м'язі міоглобіном), активність ряду ферментів, відновлення після тренування.
Вуглеводи = енергія для м'язів
Вуглеводи є основним джерелом палива для м'язів, коли вони працюють у помірній чи високій інтенсивності (наприклад, при швидкості бігу або швидкості), і в кінці тривалої витривалості3. Це також є переважним джерелом палива для мозку. Ми маємо обмежений потенціал для зберігання вуглеводів (глюкози або глікогену) у нашому організмі, тому ті, хто регулярно тренуються, потребують додаткових харчових запасів з власної дієти, щоб підтримувати відповідні магазини. Дослідження показали, що забезпечення вуглеводів під час фізичних вправ сприяє підвищенню фізичної працездатності в сеансах як мінімум однієї години дуже високої інтенсивності; для сеансів переривчастих інтенсивних тренувань, таких як футбол та регбі та для більш тривалих (більше 90 хвилин) витривальних тренувань, таких як проїзд на великі відстані та триатлони.
 • ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK® забезпечує додаткові вуглеводи (сахарозу та мальтодекстрину), щоб забезпечити енергію, яку м'язи потребують при виробленні.
 • Показано, що додавання вуглеводів у рідину сприяє поглинанню рідини кишечника та кишечника (за умови, що концентрація вуглеводів не надто висока) 8.
 • Кількість вуглеводів у ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK® розроблена таким чином, щоб вона могла поглинати організм у вправ.
Чому пити спортивний напій, а не воду?
Дві основні відмінності, що відрізняють спортивний напій від води - це додаткове постачання палива (вуглеводів) та електролітів з гідратацією. Також в декількох дослідженнях було надано докази того, що люди будуть пити більше ароматизованого напою, ніж непридатний. Отже, освіжаючий, смачний напій, такий як ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK® буде споживатися більш легко, тим самим додатково підвищуючи загальне споживання рідини та зменшуючи ризик зневоднення.
Список літератури:
 1. Wilk B., Bar-Or O. 1996. Effect of drink flavour and NaCl on voluntary drinking and hydration in boys exercising in heat. J. Appl. Physiol. 80: 1112-1117.

 2. Wemple R., Morocco T., Mack G. 1997. Influence of sodium replacement on fluid ingestion following exercise-induced dehydration. Int. J. Sport Nutr. 7: 104-116.

 3. Coyle E.F. 2004. Fluid and fuel intake during exercise. J. Sports Sci. 22: 39-55.

 4. Maughan R. 2006. Fluid and CHO intake during exercise. In: Burke LM and Deakin V. (Eds). Clinical Sports Nutrition, 3rd Edition. McGraw-Hill: Sydney. pp 385-415.

 5. Jeukendrup A., Brouns F., Wagenmakers A.J., Saris W.H. 1997. Carbohydrate-electrolyte feedings improve 1 h time trial cycling performance. Int. J. Sports Med. 18: 125-129.

 6. Below P., Mora-Rodriguez R., Gonzalez-Alonso J., Coyle E. 1995. Fluid and carbohydrate ingestion indpendently improve performance during 1 h of intense exercise. Med. Sci. Sports Exerc., 27: 200-210.

 7. Sawka M.N., Burke L.M., Eichner E.R., Maughan R.J., Montain S.J., Stachenfeld N.S. 2007. ACSM Position Stand - Exercise and Fluid Replacement. Med. Sci. Sports Exerc. 39: 377-30.

 8. Maughan R. 2006. Fluid and CHO intake during exercise. In: Burke LM and Deakin V. (Eds). Clinical Sports Nutrition, 3rd Edition. McGraw-Hill: Sydney. pp 385-415.

Made on
Tilda