Хочете першими дізнатися про новинки?
ELIKSYR MUST DRINK® - УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК ФУНКЦІОНАЛЬНИХ НАПОЇВ

ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK® – МАКСИМАЛЬНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ АКТИВНОСТІ.

Артезіанська вода з чистих українських джерел – повертає втрачену під час тренувань або іншої активності рідину.
Fe
Залізо – впливає на кровотворення, відповідає за транспорт кисню в тканини, в тому числі м'язи, прискорює відновлення після тренувань.
Na+ K+
Цитрати калію й натрію – відновлюють водно-сольовий баланс.
Енергія
Янтарна кислота – вступає у цикл Кребса, в поєднанні з фруктозою швидко надає вибухової енергії.
Фруктоза
Фруктоза – найкраще джерело енергії під час довгих тренувань і змагань. Живить мозок, не впливає на секрецію інсуліну.
B1, В5, В6, В12
Вітаміни групи B – впливають на синтез амінокислот, розвиток м'язів, концентрацію уваги, нормальне функціонування нервової системи.
Са
Кальцій – надає міцність кісткам, бере участь в процесі скорочення м'язів, відновлює організм після тренувань.
Call Close
Подзвонити
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+38 097 783 4647
ELIKSYR MUST DRINK® – це великий крок до нового здорового українського суспільства. В якому українці пишаються продуктами вітчизняного виробництва і обирають активне, здорове і довге життя.
ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK®

525 ml
39,99
грн
Кількість
ОПИС
Ізотонічний вітамінно-мінеральний напій українського виробництва. Це функціональний продукт з вибуховою формулою, що створювався для спортсменів, але підійшов для кожного. Без перебільшень живильний і абсолютно безпечний.

СКЛАД ПРОДУКТУ
Вода підготовлена, фруктоза, натрію цитрат, калію хлорид, магнію аспарагінат, хлорид кальцію, вітаміни B1, B6, B12, В5, аскорбінова кислота, лимонна кислота, янтарна кислота, заліза глюконат, гуміарабік, натуральний ароматизатор цитрус, сорбат калію, барвник діамантовий синій FCF.

ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ
Енергетична цінність на:
 • 100 мл – 63 кДж/ 15 ккал
 • 525 мл – 330 кДж/ 80 ккал
Жири на:
 • 100 мл – 0 г
 • 525 мл – 0 г
Вуглеводи на:
 • 100 мл – 4 г
 • 525 мл – 21 г
Білки на:
 • 100 мл – 0 г
 • 525 мл – 0 г
    Скоро у наявності
    Очікуйте нові функціональні напої у березні
    СЕКРЕТ ELIKSYR MUST DRINK®
    Винайдено українським розумом. Виготовлено українським виробництвом.
    ПРАВИЛЬНА ФОРМА РЕЧОВИН
    Для того, щоб засвоюватись організмом, мінерали і деякі вітаміни мають бути в складі солей або кислот. І неабияких, а таких, щоб легко розпадатися на складові частини (молекули або іони). Якщо ж форма речовин не сприяє цьому розпаду, то організм не вилучає потрібний елемент, скільки б його не було.

    Еліксир розробляли люди, які знаються на хіміко-біологічних властивостях речовин. Тому в напої – лише ті форми мінералів, які швидко почнуть засвоюватись і працювати на користь вашому тілу.
    РОЗРОБЛЕНИЙ НА БАЗІ 300+ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
    ELIKSYR MUST DRINK® – напій народжений наукою. Для того, щоб створити ідеальний збалансований рецепт, ми вивчили все відоме в науковому світі про дію і взаємодію речовин, їхні взаємні впливи на швидкість і якість реакції. Дізналися якомога більше про особливості роботи тіла і його реальних потреб під час тренувань і відпочинку. Тому його формула така точна, а дія – ефективна.
    ЗБАЛАНСОВАНІ ДОЗИ
    Коли люди рахують необхідну кількість речовин, вони орієнтуються на середні добові норми. Це не зовсім правильно. Потреби людини, яка проводить більшу частину дня сидячи, і потреби спортсмена, який витрачає 1,5-2 години на тренування, значно відрізняються. При чому пропорції зовсім не однакові: для одних речовин цей показник буде в 2 рази більшим (кальцій), для інших – в 6 разів (вітамін B1), а для третіх – в 10 (вітамін B6). Ми розробляли напій, враховуючи цю особливість, тому ви можете бути певні: коли ви п'єте ізотонічний розчин ваші запаси – невичерпні.
    БЕЗ ЦУКРУ, КОФЕЇНУ І ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН
    І спортивні добавки, і наше солодке життя з газованими напоями призводить до підвищеного ризику цукрового діабету. А кофеїн – невід'ємний учасник багатьох енергетичних і спортивних напоїв – до гіпертонії. В ізотоніку немає ані цукру, ані кофеїну. Напій надає енергію за рахунок безпечних кислот і вітамінів, а не за рахунок вашого «розбитого» серця і гормонального дисбалансу.

    У якості стабілізатора ми використовуємо перевірений і натуральний гуміарабік, а для яскравого кольору – діамантовий синій барвник, який затверджений в усіх країнах як безпечний.

    Чому ми маємо дозволити невідповідному режиму пиття погіршити нашу продуктивність?
    Під час будь-якої фізичної діяльності ми втрачаємо рідини організму, і якщо ми не хочемо, щоб наша продуктивність падала, нам потрібно регулярно поповнювати їх. Втрата рідини на рівні 3-4% від маси тіла призводить до зниження фізичної та розумової працездатності в діапазоні 20-30%. Правильно вибраний режим пиття забезпечить втомлене тіло не тільки рідинами, але й енергією та необхідними мінералами. Таким чином, ми можемо підтримувати високу продуктивність протягом більш тривалого періоду і закінчити раніше, ніж наші суперники!
    Часто в ізотоніки додають один чи декілька мінералів, але це більше схоже на маркетинг – щоб можна було написати, що напій містить мінерали, і не збрехати. Ми ж вирішили піти більш складним шляхом – і додали необхідні вітаміни і мінерали в правильній формі і достатній кількості.

    ХАРАКТЕРИСТИКИ НАПОЇВ
    ISOTONIC ELIKSYR MUST DRINK®
    МІНЕРАЛЬНА ВОДА
    ЕНЕРГЕТИЧНІ НАПОЇ
    БІЛЬШІСТЬ ІЗОТОНІКІВ
    Поповнює запаси втраченої рідини
    Відновлює водно-сольовий баланс
    Насичує вітамінами і мінералами
    Надає заряд енергії
    Не містить цукру і кофеїну
    Підвищує концентрацію уваги, прискорює відновлення
    КОМУ І ЯК ПИТИ?
    Спортсменам
    Під час змагань і тренувань, особливо тих, що тривають більше, ніж годину. Це допоможе швидше відновити тонус, краще концентруватися.
    Артистам
    Для відновлення фізичної і емоційної енергії під час концертів та виступів. Напій допоможе залишитись в тонусі і не втратити увагу.
    Альтернативний напій
    Під час виконання будь-якої фізичної активності. Навіть побутові справи іноді потребують високого напруження всіх систем організму. І чому б йому не допомогти?
    Студентам та менеджерам
    Студентам і офіс-менеджерам під час виконання розумової роботи. Вітаміни групи B в складі напою позитивно впливають на нервову систему, допомагають краще мислити і сприймати інформацію.

    ELIKSYR MUST DRINK® створений для активних людей. Серед них - люди, які займаються різноманітними видами спорту як хобі, так і професійно, а також усі, хто стежить за сучасними тенденціями у житті.

    Під час інтенсивних фізичних вправ:
    Ви можете почати пити за 30 хвилин до активності.
    Пити ізотонік потрібно приблизно по 100-150 мл регулярно кожні 10-15 хвилин.

    Як альтернативу мінеральній воді:
    Вміст ізотоніку містить 25% денної потреби вказаних вітамінів та мінералів. Пийте по приблизно по 100-150 мл для втамування спраги.
    Придбати у наших партнерів
    Фітнес клуб 5 Елемент
    Crossfit-клуб CROSSFITBANDA
    BLACKROLL® Украина
    Дружби Народів бульвар, 6а, офіс 24
    (метро Либідська)
    пн-пт, 10-19
    Замовлення від 5 пляшок
    Click to order
    Cart
    Кошик
    Total: 
    Введіть контактні дані
    ПІБ
    Ел. пошта
    Мобільний телефон
    Введіть назву міста та номер відділення Нової Пошти
    Payment method
    Made on
    Tilda